• 2 Veld Zondag man

  • Programma
    DatumVertrektijdWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 11:00Castricum FC 2 - Sporting Krommenie 3Sportpark Noord End
    4 feb. 12:3011:00FC Uitgeest 8 - Castricum FC 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    11 feb. 11:00Castricum FC 2 - ADO '20 7Sportpark Noord End
    18 feb. 10:30Foresters (de) 6 - Castricum FC 2Sportpark Het Vennewater
    11 mrt. 11:00Castricum 2 - Assendelft 3Sportpark Noord End
    18 mrt. 11:30Knollendam 2 - Castricum 2Sportpark "Knollendam"
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (0519 Mannen Zondag reserve)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijp (de) 31081145192625
    2Graftdijk 2970234171721
    3FC Uitgeest 8960348173118
    4Castricum FC 294232822614
    5Knollendam 274123021913
    6FC Uitgeest 784132821713
    7Assendelft 393151940-2110
    8Kennemers (de) 592252645-198
    9HSV 592163043-137
    10Foresters (de) 682061425-116
    11ADO '20 791171446-324
    Poulestanden 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 200000000
    2Sporting Krommenie 300000000
    Poulestanden 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 211001103
    2Meervogels 31 410011100
    Poulestanden 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 2320178-16
    2JVC 431117524
    3Egmondia 331117614
    4ADO '20 6302135-22
  • Team indeling
    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Staf
    NaamRolFunctieFoto
    Westland, NickOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.