• BESTUUR en Commissies      
    Functie Naam Email Telefoon
    Voorzitter Wim Beukers voorzitter@fccastricum.nl 06-29570763
    Vice-voorzitter Peter van Splunter vice-voorzitter@fccastricum.nl 06-31041625
    Secretaris Willem Jobse secretaris@fccastricum.nl 06-49934551
    Penningmeester Marc Huis penningmeester@fccastricum.nl 06-13484184
    Bestuurslid Algemeen Bert Visser visserab@ziggo.nl 06-52298044
    Bestuurslid voetbaltechnisch John Wulp Info@wulp.nl 06-22807227
    Bestuurslid jeugd Arthur Oosthoek arthur@regiovm.nl  06-14843932
    Ledenadministrateur Ben Hamaker ledenadministratie@fccastricum.nl 0251-657185
    Jeugdcommissie      
    Voorzitter jeugdcommissie Arthur Oosthoek arthur@regiovm.nl  06-14843932
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Albert Bras albertbras@ziggo.nl 06-12784863
           
    Wedstrijdsecretaris Algemeen Rein Jobse wedstrijdsecretaris@fccastricum.nl 06-27418872
    Accommodatiecommissie Jan Lute complexbeheerder@fccastricum.nl 06-40361887
    Consul Jan Lute jan.lute@hotmail.nl 06-40361887
           
    Evenementencommissie Sandy Klaver sandyklaver@msn.com 06-20493564
    Kantinecommissie Willie Travnicek w.travnicek@hotmail.com 0251-654131
    Websitecommissie Marco Femer website@fccastricum.nl  
      Leon Admiraal    
      Rein Jobse    
    PR-commissie   pr@fccastricum.nl  
    Sponsorcommissie Hans de Koning sponsoring@fccastricum.nl 06-53283625
    Toernooicommissie Pierre Vermolen  toernooicommissie@fccastricum.nl 06-51232942
    Veilingcommissie Marcel Klaver veiling@fccastricum.nl 06-26368586
    Voetbaltechnische commissie Maarten Jurrjens maartenjurrjens@gmail.com 06-11790071
    Werkgroep leefregels Nataly de Wit natalydewit@gmail.com 0251-652781
    Werkgroep vrijwilligers   vrijwilligers@fccastricum.nl  
    Vertrouwenspersonen Jelle Naber jellenaber@netscape.net 0251-652242
      Nataly de Wit nddewit@tiscali.nl 0251-652781