• JO10-3 Veld Zaterdag man

  • Programma
    DatumVertrektijdWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 09:00Castricum JO10-3 - Limmen jO10-2Sportpark Noord End
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO10-3 (0263 Onder 10 competitie (najaar))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Holland JO10-41191160233728
    2V.V. Bergen JO10-31090199128727
    3Koedijk JO10-61081166293725
    4Zeevogels JO10-21070377304721
    5Sporting Krommenie JO10-31161476324419
    6Limmen JO10-2860259144518
    7Foresters (de) JO10-41050556391715
    8Castricum FC JO10-3103164745210
    9HSV JO10-4G102082963-346
    10Kolping Boys JO10-71120924101-776
    11Purmerend JO10-7M8008189-880
    12Meervogels 31 JO10-290092119-1170
    Poulestanden JO10-3 (B4325 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC JO10-310104401
    2Zeevogels JO10-210104401
    Poulestanden JO10-3 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC JO10-33300374339
    2DEM (RKVV) JO10-62101714-73
    3Vitesse 22 JO10-41001011-110
    4ADO '20 JO10-42002419-150
    Poulestanden JO10-3 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 JO10-400000000
    2Castricum FC JO10-300000000
    3DEM (RKVV) JO10-600000000
    4FC Uitgeest JO10-500000000
    5KFC JO10-400000000
    6Meervogels 31 JO10-200000000
    7ODIN 59 JO10-500000000
    8RCZ JO10-400000000
    9Rijp (de) JO10-200000000
    10SVA JO10-400000000
    11Vitesse 22 JO10-400000000
    12Westzaan JO10-200000000
    13ZCFC JO10-100000000
  • Team indeling
    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Staf

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.