• 2 Veld Zaterdag man
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 15:00Swift 3 - Castricum FC 2Sportpark Olympiaplein - Swift
    1 dec. 12:00Castricum FC 2 - WV-HEDW 3Sportpark Noord End
    8 dec. 11:45BOL 2 - Castricum FC 2Bol sportcomplex - BOL
    15 dec. 12:00Castricum FC 2 - Buitenveldert sc. 2Sportpark Noord End
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.Castricum FC 2 - CSW 31 - 5
  • Poulestanden Castricum FC 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift 3870123111221
    2Volendam (rkav) 3861126121419
    3Buitenveldert sc. 286111961319
    4Huizen 286022381518
    5Ajax AFC 3860224101418
    6AMVJ 284041413112
    7Zuidvogels HSV De 283231819-111
    8Castricum FC 283231217-511
    9BOL 283141316-310
    10CSW 382152128-77
    11VVC fc 28206922-136
    12FC Aalsmeer 281251120-95
    13WV-HEDW 381161524-94
    14ZOB 38017729-221
    Poulestanden Castricum FC 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WV-HEDW 5321016887
    2Castricum FC 232019906
    3Amstelveen/Heemraad 331021113-23
    4Jong Holland 23012915-61
    Poulestanden Castricum FC 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv 211008263
    2Argon 611005143
    3AFC 611005233
    4Bilt De FC 211005233
    5Meern De 211005233
    6DVVA csv. 211004133
    7IJsselmeervogels 211004133
    8Spakenburg 211004133
    9CSW 311004223
    10Swift 211003123
    11DVVA csv. 311002023
    12Odysseus '91 211002023
    13OSM '75 211002023
    14Renswoude 211002023
    15Laren 99 sv 211009813
    16WV-HEDW 411006513
    17Castricum FC 211003213
    18CDW 211003213
    19Waterwijk asc 211003213
    20Amstelveen/Heemraad 211002113
    21Woudenberg 211002113
    22AMVJ 211001013
    23DOVO 211001013
    24GVVV 211001013
    25ODIN 59 411001013
    26Swift 311001013
    27Ajax AFC 211004403
    28Vriendenschaar 211003303
    29Jonathan 211001103
    30Argon 500000000
    31Geinoord Nieuwegein 200000000
    32Huizen 200000000
    33FC Zaandam 200000000
    34ZOB 200000000
    35WV-HEDW 310014400
    36IJFC 310013300
    37Maarssen 210011100
    38CSW 2100189-10
    39AFC 2100156-10
    40Buitenveldert sc. 2100123-10
    41Bunnik '73 2100123-10
    42HCSC 2100123-10
    43AFC 4100112-10
    44DHSC 3100112-10
    45Almere FC 2100101-10
    46VRC 2100101-10
    47VVA Achterberg 2100101-10
    48WV-HEDW 9100101-10
    49ZOB 3100101-10
    50Wasmeer 2100124-20
    51Ajax AFC 3100113-20
    52Benschop 2100102-20
    53Meer De sv. 2100102-20
    54Odysseus '91 3100102-20
    55Roda '46 2100102-20
    56Elinkwijk 2100125-30
    57Valleivogels 3100125-30
    58WV-HEDW 5100125-30
    59Ankaraspor FC 2100114-30
    60Eemdijk 2100114-30
    61Victoria 2100114-30
    62Altius 2100115-40
    63Overbos sv. 2100128-60
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Admiraal, AlexTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heijne, PoulusTeamspeler
    Heling, ThomTeamspeler
    Ithurbure, RensTeamspeler
    Kolk, Pim v/dTeamspeler
    Lodewijks, MaxTeamspeler
    Mulder, MatthijsTeamspeler
    Vrijburg, BartTeamspeler
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Slagman, FredOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer