• 3 Veld Zaterdag man
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 14:30Castricum FC 3 - Haarlem-Kennemerland f.c. 2Sportpark Noord End
    26 jan. 12:30Haarlem-Kennemerland f.c. 2 - Castricum FC 3Sportpark Haarlem Stadion
    2 feb. 14:30ODIN 59 5 - Castricum FC 3Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"
    9 feb. 14:30Castricum FC 3 - DEM (RKVV) 2Sportpark Noord End
    16 feb. 14:30Castricum FC 3 - Wijk aan Zee 2Sportpark Noord End
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 dec.VSV 2 - Castricum FC 33 - 1
    15 dec.Foresters (de) 2 - Castricum FC 36 - 2
  • Poulestanden Castricum FC 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21163227141321
    2DEM (RKVV) 2962129151420
    3VSV 21162344301420
    4Velsen Rkvv 2116232723420
    5Olympia Haarlem 21154225131219
    6Haarlem-Kennemerland f.c. 21052334231117
    7Jong Hercules 2115243429517
    8ZCFC 3104333328515
    9IJmuiden vv. 3114341825-715
    10ODIN 59 5101182442-184
    11Castricum FC 39108632-263
    12Wijk aan Zee 2101091441-273

    Poulestanden Castricum FC 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 33210143117
    2Rijp (de) 231119544
    3ODIN 59 73111512-74
    4PSZ 23012513-81

    Poulestanden Castricum FC 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 311003213
    2BOL 3100123-10

    Poulestanden Castricum FC 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Foresters (de) 211006243
    2Castricum FC 3100126-40
  • Team indeling
    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dansik, Ruben vanTeamspeler
    Groeningen, Michiel vanTeamspeler
    Huisman, TimoTeamspeler
    Jansen, LouisTeamspelerMiddenvelder
    Meulen, Joost v/dTeamspeler
    Noortman, LaurensTeamspelerVerdediger
    Smit, MiquelTeamspeler
    Weener, OttoTeamspelerAanvaller
  • Staf
    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Weener, OttoOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.