• Castricum FC 4

  • Castricum FC 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 aug. 12:30Castricum FC 4 - FC Uitgeest 2Sportpark Noord End
    5 sep. 16:00Purmersteijn 3 - Castricum FC 4Sportpark Purmersteijn
    12 sep. 12:30Castricum FC 4 - Kadoelen sv. 3Sportpark Noord End
    19 sep. 12:45ADO '20 3 - Castricum FC 4Sportpark De Vlotter
    26 sep. 12:30Castricum FC 4 - VVH/Velserbroek 3Sportpark Noord End
    3 okt. 12:00Westzaan 2 - Castricum FC 4Sportpark Zuideinde
    10 okt. 12:30Castricum FC 4 - VV Egmond 2Sportpark Noord End
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Castricum FC 4 ( 4e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 300000000
    2Blauw Wit (W) 200000000
    3Castricum FC 400000000
    4VV Egmond 200000000
    5Haarlem-Kennemerland f.c. 300000000
    6ODIN 59 400000000
    7Reiger Boys 400000000
    8Stormvogels ijvv 300000000
    9SVIJ 200000000
    10FC Uitgeest 300000000
    11VVH/Velserbroek 300000000
    12Westzaan 200000000

    Poulestanden Castricum FC 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 58 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 400000000
    2Kadoelen sv. 300000000
    3Purmersteijn 300000000
    4FC Uitgeest 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aaij, TimTeamspeler
    America, DillonTeamspeler
    Dansik, Ruben vanTeamspeler
    Espeet, Jan-PieterTeamspeler
    Heithuis, MatsTeamspeler
    Hilarius, NielsTeamspeler
    Honhoff, JustusTeamspeler
    Kuijs, HuubTeamspeler
    Labal, GabriƫlTeamspeler
    Meijering, CedricTeamspeler
    Nijhof, IsackTeamspeler
    Overbeek, BasTeamspeler
    Richter, TigoTeamspeler
    Visser, ThomasTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuijs, HuubOverige stafTeammanager