• Castricum FC 7

  • Castricum FC 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 aug.SVW 27 6 - Castricum FC 76 - 2
    5 sep.Castricum FC 7 - FC Uitgeest 62 - 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 sep. 14:30Castricum FC 7 - HCSC 3Sportpark Noord End
    19 sep. 14:30Castricum FC 7 - ODIN 59 7Sportpark Noord End
    26 sep. 12:00Wijk aan Zee 2 - Castricum FC 7Sportpark De Doolhof
    3 okt. 14:30Castricum FC 7 - Jong Hercules 4Sportpark Noord End
  • Poulestanden Castricum FC 7 ( 6e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 600000000
    2Blauw Wit (W) 300000000
    3Castricum FC 700000000
    4Fortuna Wormerveer sv 300000000
    5IJmuiden vv. 500000000
    6Jong Hercules 400000000
    7ODIN 59 700000000
    8Sporting Krommenie 300000000
    9SVA 2 za.00000000
    10FC Uitgeest 400000000
    11Velsenoord FC 300000000
    12Wijk aan Zee 200000000

    Poulestanden Castricum FC 7 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 62200204166
    2SVW 27 621017523
    3HCSC 32101512-73
    4Castricum FC 72002415-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beerepoot, MaxTeamspeler
    Blanker, JesseTeamspeler
    Butter, MickTeamspeler
    Dijl, Luuk VanTeamspeler
    Erich, MaxTeamspeler
    Haaster, Joris vanTeamspeler
    Kessel, Dave vanTeamspeler
    Koole, MatthiesTeamspeler
    Laan, Rowan Sem van derTeamspeler
    Laan, Mitchel van derTeamspeler
    Laman, TristanTeamspeler
    Lammers, QuintenTeamspeler
    Plasmeyer, DamianTeamspeler
    Slot, Siebe-StijnTeamspeler
    Snoeren, JoeyTeamspeler
    Torenstra, BartTeamspeler
    Veenstra, Boris LowieTeamspeler
    Vijzelaar, MorrisTeamspeler
    Wildt, Mees deTeamspeler
    Yusuf, IbrahimTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Laan, Mitchel van derTeammanager
    Laman, NigelTeammanager