• Bestuur en commissies
    Bestuur en Commissies      
    Functie Naam Email Telefoon
    Voorzitter Wim Beukers voorzitter@fccastricum.nl 06-29570763
    Vice-voorzitter Peter van Splunter vice-voorzitter@fccastricum.nl 06-31041625
    Secretaris Willem Jobse secretaris@fccastricum.nl 06-49934551
    Penningmeester Marc Huis penningmeester@fccastricum.nl 06-13484184
    Bestuurslid Algemeen Bert Visser visserab@ziggo.nl 06-52298044
    Bestuurslid voetbaltechnisch John Wulp Info@wulp.nl 06-22807227
    Bestuurslid Jeugdzaken Frank Olgers jeugdvoorzitter@fccastricum.nl 06-57591340
    Privacy wetgeving   privacy@fccastricum.nl  
           
    Ledenadministrateur Ben Hamaker ledenadministratie@fccastricum.nl 0251-657185
           
    Jeugdbestuur       
    Voorzitter Frank Olgers jeugdvoorzitter@fccastricum.nl 06-57591340
    Secretaris Manon Nooij manonnooij@gmail.com  
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Albert Bras albertbras@ziggo.nl 06-12784863
    Voetbalzaken bovenbouw (VTC) Jasper Mulder j.mulder@kcs.nl   
    Voetbalzaken onderbouw (VTC) Michel Dalmolen m_dalmolen@yahoo.com  
    Voetbalzaken dames Barbara van de Poll barbaravdpoll@outlook.com 06-13058191
    Algemeen Milo van der Steen milovandersteen@hotmail.com 06-46285322
    PR/ Sponsoren Vacature     
           
    Wedstrijdsecretaris Algemeen Rein Jobse wedstrijdsecretaris@fccastricum.nl 06-27418872
    Accommodatiecommissie Jan Lute complexbeheerder@fccastricum.nl 06-40361887
    Consul Jan Lute jan.lute@hotmail.nl 06-40361887
           
    Evenementencommissie Sandy Klaver sandyklaver@msn.com 06-20493564
    Kantinecommissie Willie Travnicek w.travnicek@hotmail.com 0251-654131
    Websitecommissie Marco Femer website@fccastricum.nl  
      Leon Admiraal website@fccastricum.nl  
      Rein Jobse website@fccastricum.nl  
           
    PR-commissie   pr@fccastricum.nl  
    Scheidsrechters-coördinator Klaas Geertsema scheidsrechters@fccastricum.nl  
    Sponsorcommissie   sponsoring@fccastricum.nl  
    Toernooicommissie Pierre Vermolen  toernooicommissie@fccastricum.nl 06-51232942
    Veilingcommissie Marcel Klaver veiling@fccastricum.nl 06-26368586
    Voetbaltechnische commissie Maarten Jurrjens maartenjurrjens@gmail.com 06-11790071
    Werkgroep leefregels Nataly de Wit natalydewit@gmail.com 0251-652781
    Werkgroep vrijwilligers Peter van Splunter vrijwilligers@fccastricum.nl  
    Vertrouwenspersonen Nataly de Wit natalydewit@gmail.com 0251-652781
      Wendy van der Maarel vertrouwenspersoon@fccastricum.nl