• Bestuur en commissies
    Bestuur en commissies      
    Functie Naam Email  
    Voorzitter Wim Beukers voorzitter@fccastricum.nl 06-29570763
    Vice-voorzitter Peter van Splunter vice-voorzitter@fccastricum.nl 06-31041625
    Secretaris Willem Jobse secretaris@fccastricum.nl 06-49934551
    Penningmeester Marc Huis penningmeester@fccastricum.nl 06-13484184
    Bestuurslid Algemeen Bert Visser bestuurslidalgemeen@fccastricum.nl  
    Bestuurslid voetbaltechn. John Wulp voetbaltechnisch@fccastricum.nl 06-22807227
    Bestuurslid Jeugdzaken Frank Olgers jeugdvoorzitter@fccastricum.nl 06-57591340
           
    Ledenadministrateur Ben Hamaker ledenadministratie@fccastricum.nl 0251-657185
    Wedstrijdsecretaris Algem. Rein Jobse wedstrijdsecretaris@fccastricum.nl 06-27418872
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Albert Bras jeugdwedstrijdsecretaris@fccastricum.nl 06-12784863
    Consul Jan Lute consul@fccastricum.nl 06-40361887
           
    Jeugdbestuur    jeugdbestuur@fccastricum.nl  
    Voorzitter Frank Olgers    
    Secretaris Manon Nooij    
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Albert Bras    
    Voetbalzaken bovenbouw      
    Voetbalzaken onderbouw Michel Dalmolen    
    Voetbalzaken dames      
    Algemeen Milo van der Steen    
    PR/ Sponsoren Vacature     
           
    Groen onderhoud Jan Lute complexbeheerder@fccastricum.nl  
    Accommodatie onderhoud Rein Jobse complexbeheerder@fccastricum.nl  
      George Portegies complexbeheerder@fccastricum.nl  
           
    Juridische commissie Sanne Westra  juridischecommissie@fccastricum.nl  
      Maurits Veenman    
      Martijn Nieuwenhuijs  
           
    Scheidsrechtercoordinator  Wim Beukers scheidsrechters@fccastricum.nl  
    Kantinecommissie Willie Travnicek kantine@fccastricum.nl  
    Evenementencommissie Sandy Klaver evenementencommissie@fccastricum.nl  
    Websitecommissie Willem Jobse website@fccastricum.nl  
    PR-commissie Peter van Splunter pr@fccastricum.nl  
    Sponsorcommissie  Peter van Splunter sponsoring@fccastricum.nl  
    Toernooicommissie      
    Veilingcommissie Peter van Splunter veiling@fccastricum.nl  
    Werkgroep AVG Willem Jobse werkgroep_avg@fccastricum.nl  
    Werkgroep leefregels Nataly de Wit leefregels@fccastricum.nl  
    Werkgroep vrijwilligers Peter van Splunter vrijwilligers@fccastricum.nl  
    Vrienden FC Castricum Nataly de Wit vrienden@fccastricum.nl   
    Vertrouwenspersonen Nataly de Wit vertrouwenspersoon@fccastricum.nl  
      Wendy v/d Maarel vertrouwenspersoon@fccastricum.nl