Vijf jaar geleden aan de hand van Ralph Blom binnen gekomen als trainer van het eerste elftal. Wat volgde waren vijf fantastisch mooie jaren bij deze schitterende club.
Het behalen van de nacompetitie finale voor promotie naar de tweede klasse met het eerste. Het kampioenschap van de JO-18 en de daarop volgende promotie naar de 6e divisie. Het halen van mijn UEFA B diploma. En afgelopen weekend de finale met het tweede elftal voor promotie naar de reserve hoofdklasse.
Ik heb geprobeerd als trainer en op mijn eigen manier als hjo mijn steentje bij te dragen binnen onze vereniging. Dat ging soms goed en soms minder maar vooral denk ik met een heel erg fijn gevoel terug en wil ik eenieder bedanken voor de moeite, inzet, tijd en energie die jullie hebben gestoken om het mij allemaal gemakkelijker te maken. De Leiders, (jeugd) trainers, alle betrokken vrijwilligers en zowel het Jeugdbestuur als bestuur wil ik hiervoor bedanken.
Ikzelf en zeker niet te vergeten mijn kinderen hebben ons altijd enorm thuis gevoeld bij FC Castricum. Na het trainen van het eerste elftal, de functie van hoofd jeugdopleidingen en trainen van het tweede elftal is het tijd voor iets anders.
Felix Aerts