Op een mistige vroege zaterdagmorgen stonden onze toppers er weer klaar voor. Lekker warme thermo’s, colletjes en zelfs een muts waren uit de kast getrokken om de kou te weren.
De jongens moesten nog even wakker worden, want na een aantal aanvallen heen en weer was daar de eerste treffer van de Foresters 0-1. Op het gladde veld was best lastig om te voorspellen waar de bal heen zou draaien maar FCC was wakker! Sem en Wout stonden hun mannetje in de verdediging, Decco verdedigde het doel als een leeuw, Jesse, Beau en Tom stonden in het middenveld te knallen en Sieb en Ruben waren vooral voorin te vinden. De (gelukkig bijna herstelde) geblesseerde Wout stond aan de zijlijn te supporteren.
Er valt veel te zeggen over de wedstrijd maar dat laten we even voor wat het is, de jongens bleven voetballen met veerkracht, samenspel en positiviteit en dat resulteerde in een winst van 4-2