• FCC JO10-2 STOOMT DOOR NA RUST

  • Op een zonovergoten zaterdagochtend 8 maart mochten de jongens van JO10-2 aantreden tegen Vitesse JO10-4. We hadden vandaag versterking van Jaycen en Zain.
    Na de aftrap was het voor beide partijen even aftasten, hoe zit de verdediging in elkaar en waar zaten de gaten. Na een mooie onderschepping van Woet was daar het eerste doelpunt van de wedstrijd door Ruben.

    Deze werd snel gevolgd door een onderschepping na uitname van de keeper, Ruben onderschepte de bal en schoot hem erin, 2-0! De verdediging met Decco, Tom, Sem en Zain stond lekker, een mooie actie van Sem voorkwam dat de bal door de verdediging kwam.
    De jongens hadden er zin in, na weer een onderschepping, nu van Jesse kwam de bal bij Sieb aan en die maakte de 3-0.
    Vitesse maakte zich op voor een tegendoelpunt, ze speelde mooi over en konden drie keer op doel schieten, maar die werden door drie fantastische reddingen binnen een halve minuut van Beau uit het doel gehouden.

    Kort daarna maakte ze toch de 3-1, hij hing al een tijdje in de lucht, daarna volgde ook snel de 3-2 die er van 15 meter ingeschoten werd. De jongens van FCC moesten nog even aan de bak!
    In de rust kregen ze goede aanwijzingen en een lekkere beker limonade, dat gaf ze vleugels want na de rust kwamen ze helemaal los. Helaas moesten we Jesse missen een deel de tweede helft door een blessure aan zijn voet, hopelijk is hij er volgende week weer!
    Beau stond nu in het veld en Decco was onze keeper in de tweede helft.

    Vlak na rust gaf Tom een prachtige bal voor op Woet die hem mooi afmaakte. Jaycen maakte na zelf de bal onderschept te hebben de 5-2 en Beau onderschepte daarna de bal en vond het doel: 6-2. Ruben maakt de 7-2, snel gevolgd door de 8-2 van Beau. Decco hield een paar mooie ballen van Vitesse tegen. Woet scoorde na weer een mooie assist van Sieb. Sem, Tom en Zein stonden als een blok en hielden de ballen goed tegen. Jaycen, Woet en Ruben vonden elkaar goed voorin.

    Er kwam nog een een goede actie van Vitesse ze scoorde een mooie bal vanaf de zijkant 8-3. Na een assist van Ruben naar Sieb kwam al snel de 10-3. De 11-3 was wat lastiger maar na drie schoten van Ruben achter elkaar kwam hij toch voorbij de keeper. Het laatste doelpunt was een zeer mooie bal van Sieb en dat maakte de eindstand 12-3.
    De mannen waren weer lekker bezig, er was veel positiviteit, mooi samenspel en ze werkte voor elkaar.