• TRAININGSSCHEMA START 17 AUGUSTUS

  • Trainingstijden            
    Jeugd  
    Team Dag aanvangstijd Trainers      
    Mini's Woensdag 15.00 uur R. Kramer + hulptrainers    
    JO8/JO9/JO10 Maandag 16.00 uur R. Kramer + hulptrainers    
      Woensdag 15.00 uur R. Kramer + hulptrainers    
    JO11 Maandag 17.15 uur Klaas Dekker + hulptrainers  
      Woensdag 17.15 uur Klaas Dekker + hulptrainers  
    JO12 Dinsdag 17.00 uur Max Lodewijks + hulptrainers  
      Donderdag 17.00 uur Max Lodewijks + hulptrainers  
    JO13 Maandag 18.30 uur  Pierre Vermolen    
      Woensdag 18.30 uur  Pierre Vermolen    
    JO14-1 Dinsdag 17.30 uur Marcel Hooning    
      Donderdag 17.30 uur Marcel Hooning    
    JO14-2 Dinsdag 17.30 uur Youri Kuilboer + Mees Borst  
      Woensdag 18.00 uur Youri Kuilboer + Mees Borst  
    JO15-1 Maandag 18.45 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 17.45 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    JO15-2 Maandag 17.30 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 16.30 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    JO16-1 Dinsdag 18.30 uur Lenn Poel      
      Donderdag 18.30 uur Lenn Poel      
    JO16-2 Dinsdag 18.00 uur Ramon Smit      
      Woensdag 18.15 uur Ramon Smit      
    JO17-1 Dinsdag 18.30 uur Roy van Soest + Lars Beukers  
      Donderdag 18.30 uur Roy van Soest + Lars Beukers  
    JO17-2 Maandag 17.30 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 16.30 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    JO19-1 Dinsdag 19.00 uur Ramon Smit      
      Woensdag 19.15 uur Ramon Smit      
    JO19-2 Maandag 18.45 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 17.45 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    MO15-1 Dinsdag 19.00 uur Kim de Wit      
      Donderdag 19.00 uur Kim de Wit      
    MO17-1 Dinsdag 20.00 uur Kim de Wit + Roberto Raghosing  
      Donderdag 20.00 uur Kim de Wit + Roberto Raghosing  
    Senioren  
    Sel.1+2 Dinsdag 20:15 uur 8e Maandag 20.00 uur  
      Donderdag 20:15 uur 9e Maandag 18.30 uur  
    3e Maandag 20.00 uur   Woensdag 18.30 uur  
      Vrijdag 20.00 uur DA1 Maandag 20:00 uur  
    4e Woensdag 20.00 uur   Woensdag 21:15 uur  
    5e Woensdag 20.00 uur Veteranen Maandag 20.30 uur  
    6e Maandag 20.30 uur Sevens Donderdag 20.00 uur  
    7e Woensdag 20.00 uur        

    Klik hier voor het trainingsschema