• TRAININGSSCHEMA START 17 AUGUSTUS

  • Trainingstijden  Jeugd            
                   
    Team Dag aanvangstijd Trainers        
    Mini's Woensdag 15.00 uur R. Kramer + hulptrainers    
    JO8/JO9/JO10 Maandag 16.00 uur R. Kramer + hulptrainers    
      Woensdag 15.00 uur R. Kramer + hulptrainers    
    JO11 Maandag 17.15 uur Klaas Dekker + hulptrainers    
      Woensdag 17.15 uur Klaas Dekker + hulptrainers    
    JO12 Dinsdag 17.00 uur Max Lodewijks + hulptrainers    
      Donderdag 17.00 uur Max Lodewijks + hulptrainers    
    JO13 Maandag 18.30 uur  Pierre Vermolen      
      Woensdag 18.30 uur  Pierre Vermolen      
    JO14-1 Dinsdag 17.30 uur Marcel Hooning      
      Donderdag 17.30 uur Marcel Hooning      
    JO14-2 Dinsdag 17.30 uur Youri Kuilboer + Mees Borst    
      Woensdag 18.00 uur Youri Kuilboer + Mees Borst    
    JO15-1 Maandag 18.45 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 17.45 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    JO15-2 Maandag 17.30 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 16.30 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    JO16-1 Dinsdag 18.30 uur Lenn Poel      
      Donderdag 18.30 uur Lenn Poel      
    JO16-2 Dinsdag 18.00 uur Ramon Smit      
      Woensdag 18.15 uur Ramon Smit      
    JO17-1 Dinsdag 18.30 uur Roy van Soest + Lars Beukers    
      Donderdag 18.30 uur Roy van Soest + Lars Beukers    
    JO17-2 Maandag 17.30 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 16.30 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    JO19-1 Dinsdag 19.00 uur Ramon Smit      
      Woensdag 19.15 uur Ramon Smit      
    JO19-2 Maandag 18.45 uur Milo van der Steen + John Buijnsters  
      Woensdag 17.45 uur Milo van der Steen + Kees van de Meulen
    MO15-1 Dinsdag 19.00 uur Kim de Wit      
      Donderdag 19.00 uur Kim de Wit      
    MO17-1 Dinsdag 20.00 uur Kim de Wit + Roberto Raghosing  
      Donderdag 20.00 uur Kim de Wit + Roberto Raghosing  

    Klik hier voor het trainingsschema