• VOORLOPIGE TEAMINDELING JEUGD SEIZOEN 2022-2023

  • Bijgaand de indeling van de teams, het betreft hier een VOORLOPIGE indeling. Het is mogelijk dat het jeugdbestuur nog een aanpassing doet mocht dit nodig zijn.
    J08 en mini’s komen later op de site.

    Er wordt door de jeugd van FC Castricum weer getraind vanaf maandag 29 augustus tenzij er door de leiders en/of trainer anders wordt aangegeven. De trainingstijden worden voor het einde van de zomervakantie bekend gemaakt door leiders en/of trainers.

    Het complete overzicht van nieuwe trainers en leiders wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt via de website. Deze kunt u voor het einde van de zomervakantie op de website verwachten.

    Fijne vakantie en tot in het nieuwe seizoen

    Jeugdbestuur FC Castricum.

    Seizoen 2022-2023
    JO19-1 JO18-1 JO18-2
    Adriaens, Chiel Ablat, Umud Bekkenutte, Yven
    Diepen, Didier van Beijer, Ben Busio, Niels
    Floris van Kan Bram van de Bosch Daan Leguijt
    Garcia Chiquito, Fabian Castelein, Conan Geerlings, Bas
    Geerlings, Greg Castelein, Ivan Honhoff, Justus
    Hall, Yannick van Egmond, Tim van  Houtenbos, Sjors
    Kroes Pim Hazelzet, Dylan Houtenbos, Sten
    Lap, Vince Hooning, Melle Kavsek, Joeke
    Mulder, Finn Jager, Jeroen de Leijen, Jesse
    Nieuwenhuizen, Bart Jonker, Abe Overbeek, Bas
    Noordermeer, Sem Laan, Julian Schaafsma, Theun
    Oud, Niels Lammers, Devin Straalen, Tijn van
    Sluis, Eef van der Meijer, Matija Veldt, Valentino
    Snaas, Mees Nijnatten, Mats van speler 18-1
    Twisk, Mike Schooneman, Max  
    Twisk, Stijn Verkaart, Sem  
    Vrij, Duncan de Zewald, Gijs  
    Weda, Stef    
    Winder, Pieter    
         
    JO17-1 JO17-2 JO16-1
    Boot, Julian Aadan, Aadan Mohamed Asagbo, Sam
    Dalmolen, Vince Bakker, Boyd Bruin, Jarno de
    Gobel, Douwe Bekkenutte, Kjell Eyden, Joppe van der
    Graaf, Nijse de Espeet, Jan-Pieter Femer, Jin
    Jurrjens, Guus Ewijk, Tim van Goudsblom, Wessel
    Meer, Loek van der Heithuis, Mats Haaster, Joris van
    Nooij, Jesse Hillebrand, Noah Jonker, Stijn
    Schaft, Quinten Huiberts, Job Jonkman, Koen
    Strauss, Luc Labal, Gabriel Opdam, Lasse
    Thomas Visser  Lievers, Rick Plasmeyer, Damian
    Vijzelaar, Morris Maas, Itai Schaafsma, Benjamin
    Vries, Jeb de Richter, Tigo Stienstra, Imme
    Weerd, Lucas de Schutz, Twan Vlek, Tim
    Zevenbergen, Jotham Veldt, Stefano Wildt, Mees de
        Wornman, Paul 
         
    JO15-1 JO15-2 JO15-3
    Bakker, Reginald Chikri, Dien Alling, Lennox
    Beijer, Duuk Egmond, Steyn van Beukers, Geert
    Brakenhoff, Luuk Faasse, Stijn Dana, Daras
    Comte, Veron le Hooff, Stijn van Duinmeijer, Luuk
    Dalmolen, Dani Jager, Thijs de Eijk, Danilo
    Groot, Jurr Meijer, Dimitri Groot, Fabrice
    Hauten, Pascal van den Reiling, Melle Hierck, Stijn
    Hooning, Brecht Schooneman, Joris Honhoff, Douwe
    Houtenbos, Pim Wijnen, Stan van Knaapen, Jari
    Jurrjens, Joep Zwikker, Douwe Reuver, Imme de
    Llama, Miguel speler 15-1 Schut, Yari
    Nooij, Sem speler 15-1 Wilde, Raoul de
    Overpelt, Bram speler 15-1 Woud, Mats
    Pastoor, Vince speler 15-1  
    Plasmeyer, Keano    
    Timmer, Morris    
    Winder, Bas    
    Zewald, Chris    
         
    JO13-1 JO13-2  
    Careford, Louie Aadan, Ayuub  
    Christiani, Robin Bijlhout, Mecx  
    Dommelen, Casper van Engels, Pim  
    Jagerman, Pepijn Groot, Bram de  
    Laan, Sven Haaster, Daan van  
    Lagerweij, Timo Kool, Bjorn  
    Llama, Elise Kool, Jur  
    Meister, Jens Mosawi, Mohammed  
    Montezinos Mul, Thom Vries, Bram de   
    Mossing Holsteijn, Thijs Vries, Kick de  
    Schut, Danny Zonjee, Nino  
    Stalman, Jari Zwikker, Jelle  
    Visser, Suus Zwikker, Sibbe  
    Wijnen, Hidde van    
         
    JO11-1 JO11-2 JO10-1
    Bergman, Florian Baars, Dex Ablat, Oghuz
    Burger, David Xion Dijk, Rein van Acquoij, Noah
    Graas, Feline van Eed, Laith Bleijendaal, Floris
    Karreman, Max Groenendaal, Thijs  Bochove, Benjamin
    Kat, Floris Jager, Yannick Dik, Yoep
    Meister, Mats Kool, Finn Herijgers, Mark
    Obbens, Leon Res, Mees Kasmi, Sabri
    Slenders, Fabian Res, Sam Mercks, Daan
    Tobias Bangma Stalman, Quinn Molenkamp, Lars
    Weener, Yuna Vrij, Marley de  
      Woud, Seppe  
         
    JO10-2 JO9-1  
    Geovanni Elabbady Baltus, Midas  
    Harms, Dylan Barneveld, Coensen van  
    Kort, Theije Borst, Olivier  
    Olivier Boelstra, Stef Esmeijer, Fender  
    Renkema, Max Hashimjan, Ferman  
    Verlinden, Deon Hoekstra, Bas  
    Weel, Anna Hoekstra, Yvan  
    Hooplot, Yaro  Hu, Omario   
      Westerop, Bento van  
      Witvoet, Bas