• Castricum FC VR1

  • Castricum FC VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Blokkers de VR1 - Castricum FC VR13 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 15:00SDO VR1 - Castricum FC VR1Sportpark De Kuil
    31 okt. 11:00Castricum FC VR1 - Eemnes VR1Sportpark Noord End
    7 nov. 14:00DVVA csv. VR2 - Castricum FC VR1Sportpark Drieburg
  • Poulestanden Castricum FC VR1 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WV-HEDW VR244001621412
    2Swift VR1330010199
    3SDO VR1330013589
    4Eemnes VR1421111657
    5Hercules Zaandam sc VR132019726
    6SVO HZM'22 VR1411279-24
    7Marken sv. VR1411257-24
    8DVVA csv. Vr2411238-54
    9Castricum FC VR1310210733
    10FC Aalsmeer VR14103715-83
    11Blokkers de VR14103819-113
    12Real Sranang sv. VR14004316-130

    Poulestanden Castricum FC VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 56 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules Zaandam sc VR132109547
    2Castricum FC VR131209635
    3DEM (RKVV) VR131115414
    4Onze Gezellen VR13003412-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adrichem, MelissaTeamspeler
    Baars, BoTeamspeler
    Christiani, LisaTeamspeler
    Dings, SophieTeamspeler
    Duinmeijer, BrittTeamspeler
    Graafland, RoosTeamspeler
    Groot, Roos deTeamspeler
    Honders, SuzanneTeamspeler
    Huijser, IrinTeamspeler
    Jager, Sofie deTeamspeler
    Kleine staarman, MilaTeamspeler
    Kol, AmyTeamspeler
    Lee, Lisa van derTeamspeler
    Lee, Manouk van derTeamspeler
    Llama, EliseTeamspeler
    Nijman, EsméeTeamspeler
    Pijlman, KikiTeamspeler
    Snaas, AnoekTeamspeler
    Thomson, SarahTeamspeler
    Wit, Kim deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Loenen, Johan vanTrainer
    Weener, OttoTeammanager
    Wit, Kim deTeammanager